MALBUD

Układanie glazury, paneli, teraktory

Remont łazienki jest dla Ciebie koszmarem? Szukasz ekipy budowlanej, przy której odnowienie glazury nie będzie trwało wieczności?

Układanie glazury i paneli w firmie MalBud pomoże Ci w łatwym i szybkim wykończeniu łazienki lub kuchni.

Zajmujemy się kładzeniem nowej glazury, a także paneli. Wybieramy najlepsze i najbardziej wytrzymałe podkłady pod płytki, dobierając je do grubości i ciężkości ceramiki.

Wykonujemy również fugi, a także na życzenie klienta zajmujemy się ich odświeżaniem.

Zajmujemy się również bardzo profesjonalnym kładzeniem nowych paneli. Stosujemy bardzo innowacyjne podkłady wygłuszające pod panele, gwarantujące świetne wygłuszenie, ale również ocieplenie podłogi.

Dobieramy panele do Twoich potrzeb oraz wnętrza, kierując się nie tylko nowymi trendami, ale przede wszystkim ich nieścieralnością oraz idealną przyczepnością. Stosujemy panele utwardzane, odporne na ścieranie, przez co możesz zapomnieć o zakrywaniu ich za pomocą chodników, czy dywanów.

Konserwujemy je również tak, by były gładkie oraz lśniące na wiele lat.

Jakie prace budowlane chciałbyś nam powierzyć?

OFERTA

Remonty i budowa

Planujesz budowę domu, remont mieszkania, bądź wykończenie jego wnętrza pod klucz? Specjalizujemy się w budownictwie jak również generalnych remontach domów, mieszkań, lokali firmowych.
Zobacz więcej

Budowa obiektów

Nasze ekipy budowlane podejmą się kompleksowo wykonania wszelkich prac remontowo - budowlanych w zakresie budowy obiektów przemysłowych, obiektów handlowych, oraz obiektów biurowych.
Zobacz więcej

Roboty Drogowe

Przygotujemy i utwardzimy kompleksową każdą nawierzchnię. Wykonamy niwelacje terenu i korytowanie, wywieziemy nadmiar ziemi, wykonamy podsypki, tak by umożliwić drogę dojazdu nawet najcięższym maszynom.
Zobacz więcej

Rozbiórki & Wyburzenia

Wyburzymy wszystko co stanie na przeszkodzie, a po zakończonej pracy zadbamy o wywóz odpadów budowlanych, które pozostają na każdej budowie czy rozbiórce.
Zobacz więcej

Szukasz firmy remontowo-budowlanej, wywiązującej się w terminie z ustalonych założeń?

MALBUD świadczy kompleksowe usługi remontowo-budowlane od A do Z - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASZE REALIZACJE

Na dowód naszego profesjonalnego podejścia do Klienta i świadczonych usług remontowo - budowlanych, prezentujemy Państwu nasze nieliczne zbiory wykonanych robót, rozbiórek, niwelacji terenów oraz innych usług, których ciągle przybywa.

Planujesz remont, budowę bądź chcesz wykończyć wnętrze?
Kompleksowe usługi remontowo - budowlane

Nie zwlekaj ZADZWOŃ

Udzielimy Ci niezbędnych informacji świadczonych usług remontowo - budowlanych.