MALBUD

Malowanie i tapetowanie

Malowanie i tapetowanie to dla nas czysta przyjemność. Przyjemność, która w szybki sposób odmini kolory Twojego wnętrza salonu czy kuchni, bądź całkowicie zmieni ich charakter. Mamy ogromne doświadczenie w wykańczaniu wnętrz.

Gruntowanie, malowanie ścian, nakładanie tapet oraz fototapet

Zajmujemy się m.in. gruntowaniem oraz malowaniem ścian po położeniu gładzi szpachlowej, nakładaniem tapet oraz fototapet, doborem odpowiednich farb, dostosowanych swoimi właściwościami do Twoich potrzeb oraz do warunków panujących w danym pomieszczeniu.

Uwzględniamy skład oraz jakość wykorzystywanych przez nas gruntów oraz farb.

Dla lepszego krycia oraz świetnej jakości na długi czas stosujemy nowoczesne malowanie natryskowe, które idealnie pokrywa powierzchnię ściany, nie pozostawiając nieestetycznych smug.

Podczas tapetowania nakładamy mocne kleje, które świetnie utrzymują na ścianie nawet bardzo ciężkie tapety, a tym tapety gumowane.

Gwarantujemy jakość oraz profesjonalizm, a także fachowe doradztwo, by Twój wymarzony salon cieszył swoim nowoczesnym i pięknym wyglądem przez wiele lat.

Jakie prace budowlane chciałbyś nam powierzyć?

OFERTA

Remonty i budowa

Planujesz budowę domu, remont mieszkania, bądź wykończenie jego wnętrza pod klucz? Specjalizujemy się w budownictwie jak również generalnych remontach domów, mieszkań, lokali firmowych.
Zobacz więcej

Budowa obiektów

Nasze ekipy budowlane podejmą się kompleksowo wykonania wszelkich prac remontowo - budowlanych w zakresie budowy obiektów przemysłowych, obiektów handlowych, oraz obiektów biurowych.
Zobacz więcej

Roboty Drogowe

Przygotujemy i utwardzimy kompleksową każdą nawierzchnię. Wykonamy niwelacje terenu i korytowanie, wywieziemy nadmiar ziemi, wykonamy podsypki, tak by umożliwić drogę dojazdu nawet najcięższym maszynom.
Zobacz więcej

Rozbiórki & Wyburzenia

Wyburzymy wszystko co stanie na przeszkodzie, a po zakończonej pracy zadbamy o wywóz odpadów budowlanych, które pozostają na każdej budowie czy rozbiórce.
Zobacz więcej

Szukasz firmy remontowo-budowlanej, wywiązującej się w terminie z ustalonych założeń?

MALBUD świadczy kompleksowe usługi remontowo-budowlane od A do Z - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASZE REALIZACJE

Na dowód naszego profesjonalnego podejścia do Klienta i świadczonych usług remontowo - budowlanych, prezentujemy Państwu nasze nieliczne zbiory wykonanych robót, rozbiórek, niwelacji terenów oraz innych usług, których ciągle przybywa.

Planujesz remont, budowę bądź chcesz wykończyć wnętrze?
Kompleksowe usługi remontowo - budowlane

Nie zwlekaj ZADZWOŃ

Udzielimy Ci niezbędnych informacji świadczonych usług remontowo - budowlanych.