MALBUD

Hydraulika i elektryka

Hydraulika i elektryka w firmie MalBud

Zajmujemy się profesjonalnymi usługami z zakresu hydrauliki oraz elektryki. Pomożemy z wstawieniem nowej wanny, odnowieniem rur dopływowych, zabudową urządzeń sanitarnych, takich jak umywalka, czy bidet.

Wykonujemy zarówno zabudowy brodzików oraz wanien, jak i montujemy wanny wolnostojące oraz plastikowe, bardzo łatwe do wymiany w przypadku ewentualnych usterek, czy uszkodzenia.

Gwarantujemy profesjonalne usługi z zakresu elektryki w tym zakładanie nowych gniazdek elektrycznych, a także bezpieczników. Wszystkie gniazdka przez nas zakładane są odpowiednio uziemione, co daje minimalne ryzyko wystąpienia spięć.

Montujemy również takie urządzenia jak domofony, a także lampy oraz oświetlenie w zabudowie kartonowo-gipsowej.

Doradzamy w kwestii odpowiedniego umieszczenia gniazdek elektrycznych oraz oświetlenia. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, ale szczególną wagę przykładamy do bezpieczeństwa Twojego i Twojej rodziny.

Jakie prace budowlane chciałbyś nam powierzyć?

OFERTA

Remonty i budowa

Planujesz budowę domu, remont mieszkania, bądź wykończenie jego wnętrza pod klucz? Specjalizujemy się w budownictwie jak również generalnych remontach domów, mieszkań, lokali firmowych.
Zobacz więcej

Budowa obiektów

Nasze ekipy budowlane podejmą się kompleksowo wykonania wszelkich prac remontowo - budowlanych w zakresie budowy obiektów przemysłowych, obiektów handlowych, oraz obiektów biurowych.
Zobacz więcej

Roboty Drogowe

Przygotujemy i utwardzimy kompleksową każdą nawierzchnię. Wykonamy niwelacje terenu i korytowanie, wywieziemy nadmiar ziemi, wykonamy podsypki, tak by umożliwić drogę dojazdu nawet najcięższym maszynom.
Zobacz więcej

Rozbiórki & Wyburzenia

Wyburzymy wszystko co stanie na przeszkodzie, a po zakończonej pracy zadbamy o wywóz odpadów budowlanych, które pozostają na każdej budowie czy rozbiórce.
Zobacz więcej

Szukasz firmy remontowo-budowlanej, wywiązującej się w terminie z ustalonych założeń?

MALBUD świadczy kompleksowe usługi remontowo-budowlane od A do Z - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASZE REALIZACJE

Na dowód naszego profesjonalnego podejścia do Klienta i świadczonych usług remontowo - budowlanych, prezentujemy Państwu nasze nieliczne zbiory wykonanych robót, rozbiórek, niwelacji terenów oraz innych usług, których ciągle przybywa.

Planujesz remont, budowę bądź chcesz wykończyć wnętrze?
Kompleksowe usługi remontowo - budowlane

Nie zwlekaj ZADZWOŃ

Udzielimy Ci niezbędnych informacji świadczonych usług remontowo - budowlanych.