MALBUD

Gładzie

Twoje ściany nie są idealnie gładkie lub szukasz odpowiednich fachowców, którzy pomogą w wykończeniu Twoich ścian w nowo postawionym domu?

Niezależnie od tego, czy właśnie planujesz remont, czy właśnie kończysz budowę domu gładzie wykonane przez naszą firmę pomogą Ci w świetnym zaaranżowaniu Twojej przestrzeni.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wygładzaniem ścian oraz pomaga w doborze odpowiedniej gładzi szpachlowej do danego pomieszczenia, uwzględniając jego przeznaczenie.

Dobieramy gładzie wapienne do kotłowni oraz łazienki oraz gładzie polimerowe, odpowiednie do salonu, czy sypialni.

Wygładzamy ściany z pomocą specjalnych narzędzi ściernych o różnym gradiencie, by ściany były faktycznie wygładzone oraz były gotowe na gruntowanie i położenie wybranego przez Ciebie koloru.

Pomożemy również w całkowitym wykończeniu pomieszczeń, takich jak salon, czy kuchnia.

Używamy nowoczesnych gładzi szpachlowych, które łatwo można obrabiać oraz wygładzać, do uzyskania idealnej gładkości.

Jakie prace budowlane chciałbyś nam powierzyć?

OFERTA

Remonty i budowa

Planujesz budowę domu, remont mieszkania, bądź wykończenie jego wnętrza pod klucz? Specjalizujemy się w budownictwie jak również generalnych remontach domów, mieszkań, lokali firmowych.
Zobacz więcej

Budowa obiektów

Nasze ekipy budowlane podejmą się kompleksowo wykonania wszelkich prac remontowo - budowlanych w zakresie budowy obiektów przemysłowych, obiektów handlowych, oraz obiektów biurowych.
Zobacz więcej

Roboty Drogowe

Przygotujemy i utwardzimy kompleksową każdą nawierzchnię. Wykonamy niwelacje terenu i korytowanie, wywieziemy nadmiar ziemi, wykonamy podsypki, tak by umożliwić drogę dojazdu nawet najcięższym maszynom.
Zobacz więcej

Rozbiórki & Wyburzenia

Wyburzymy wszystko co stanie na przeszkodzie, a po zakończonej pracy zadbamy o wywóz odpadów budowlanych, które pozostają na każdej budowie czy rozbiórce.
Zobacz więcej

Szukasz firmy remontowo-budowlanej, wywiązującej się w terminie z ustalonych założeń?

MALBUD świadczy kompleksowe usługi remontowo-budowlane od A do Z - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASZE REALIZACJE

Na dowód naszego profesjonalnego podejścia do Klienta i świadczonych usług remontowo - budowlanych, prezentujemy Państwu nasze nieliczne zbiory wykonanych robót, rozbiórek, niwelacji terenów oraz innych usług, których ciągle przybywa.

Planujesz remont, budowę bądź chcesz wykończyć wnętrze?
Kompleksowe usługi remontowo - budowlane

Nie zwlekaj ZADZWOŃ

Udzielimy Ci niezbędnych informacji świadczonych usług remontowo - budowlanych.