MALBUD

Docieplenia i elewacje

Docieplenia i elewacje są naszą specjalnością. Usługi dociepleń i elewacji wykonujemy głównie na miasta województwa podlaskiego (Ełk, Łomża, Zambrów, Białystok, Augustów, Grajewo) ale nie zamykamy się tylko i wyłącznie na ten rynek.

Gwarantujemy profesjonalne docieplenie Twojego domu z pomocą nowoczesnych materiałów, dających optymalny komfort cieplny na lata. W trakcie naszej pracy wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania, które mają za zadanie również świetnie wygłuszyć elewację oraz zapewnić jak najmniejszą utratę ciepła. 

Odpowiednio dobrane materiały elewacyjne jak również samo wykonanie dociepleń daje Tobie i Twojej rodzinie duże oszczędności związane z ogrzewaniem domu.

Wykonywane przez nas docieplenia wykorzystują m.in. wełnę mineralną oraz odporne na ogień płyty elewacyjne. Wełna mineralna dodatkowo ochrania elewację przed zbyt mocnym działaniem promieni słonecznych. W ten sposób utrzymuje w domu optymalną temperaturę przez cały rok.

Wykańczamy również elewacje, zarówno gruntując i malując je na dowolny kolor, jak i kładąc eleganckie i bardzo nowoczesne płyty drewnopodobne, czy płyty gipsowe.

Dopasowujemy kolor elewacji do odcienia dachu oraz doradzamy w kwestii wyróżnienia wykusza.

Jakie prace budowlane chciałbyś nam powierzyć?

OFERTA

Remonty i budowa

Planujesz budowę domu, remont mieszkania, bądź wykończenie jego wnętrza pod klucz? Specjalizujemy się w budownictwie jak również generalnych remontach domów, mieszkań, lokali firmowych.
Zobacz więcej

Budowa obiektów

Nasze ekipy budowlane podejmą się kompleksowo wykonania wszelkich prac remontowo - budowlanych w zakresie budowy obiektów przemysłowych, obiektów handlowych, oraz obiektów biurowych.
Zobacz więcej

Roboty Drogowe

Przygotujemy i utwardzimy kompleksową każdą nawierzchnię. Wykonamy niwelacje terenu i korytowanie, wywieziemy nadmiar ziemi, wykonamy podsypki, tak by umożliwić drogę dojazdu nawet najcięższym maszynom.
Zobacz więcej

Rozbiórki & Wyburzenia

Wyburzymy wszystko co stanie na przeszkodzie, a po zakończonej pracy zadbamy o wywóz odpadów budowlanych, które pozostają na każdej budowie czy rozbiórce.
Zobacz więcej

Szukasz firmy remontowo-budowlanej, wywiązującej się w terminie z ustalonych założeń?

MALBUD świadczy kompleksowe usługi remontowo-budowlane od A do Z - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASZE REALIZACJE

Na dowód naszego profesjonalnego podejścia do Klienta i świadczonych usług remontowo - budowlanych, prezentujemy Państwu nasze nieliczne zbiory wykonanych robót, rozbiórek, niwelacji terenów oraz innych usług, których ciągle przybywa.

Planujesz remont, budowę bądź chcesz wykończyć wnętrze?
Kompleksowe usługi remontowo - budowlane

Nie zwlekaj ZADZWOŃ

Udzielimy Ci niezbędnych informacji świadczonych usług remontowo - budowlanych.