MALBUD

Usługi remontowo - budowlane

Planujesz budowę domu, remont mieszkania, bądź wykończenie jego wnętrza pod klucz?

Idealnie trafiłeś!

Specjalizujemy się budownictwie jak również generalnych remontach domów, mieszkań, lokali firmowych.  Jeśli planujesz budowę lub wykonanie generalnego remontu czy też wykończenia wnętrz pod klucz - jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Zdajemy sobie sprawę jak ciężko jest znaleźć odpowiednich fachowców do prac remontowo-budowlanych, jak również ile czasu potrzeba na poszukiwanie odpowiednich materiałów wykończeniowych. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w branży budowlanej w zakresie doboru odpowiednich materiałów, sposobu adaptacji pomieszczeń i aranżacji wnętrz. Kompleksowo zajmujemy się każdym aspektem remontowo-budowlanym. 

Wykonując zlecone usługi remontowo-budowlane współpracujemy z Klientem na każdym etapie prac wysłuchując jego sugestii i doradzając najlepsze rozwiązania tak by uzyskać najlepszy efekt końcowy.

Wszystkie prace remontowo-budowlane, w tym wykończenia wnętrz pod klucz realizujemy na czas, w wyznaczonym przez Klienta terminie. Mieszkanie i lokale usługowe po zakończonych pracach remontowo-budowlanych jak również wykończeniowych oddajemy gotowe do użytku - idealnie posprzątane.

Kompleksową ofertę usług remontowo-budowlanych oraz prac wykończeniowych "wnętrz pod klucz", adresujemy głównie na miasta województwa podlaskiego (Ełk, Łomża, Zambrów, Białystok, Augustów, Grajewo) ale nie zamykamy się tylko i wyłącznie na ten rynek - skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę

Jakie prace budowlane chciałbyś nam powierzyć?

OFERTA

Remonty i budowa

Planujesz budowę domu, remont mieszkania, bądź wykończenie jego wnętrza pod klucz? Specjalizujemy się w budownictwie jak również generalnych remontach domów, mieszkań, lokali firmowych.
Zobacz więcej

Budowa obiektów

Nasze ekipy budowlane podejmą się kompleksowo wykonania wszelkich prac remontowo - budowlanych w zakresie budowy obiektów przemysłowych, obiektów handlowych, oraz obiektów biurowych.
Zobacz więcej

Roboty Drogowe

Przygotujemy i utwardzimy kompleksową każdą nawierzchnię. Wykonamy niwelacje terenu i korytowanie, wywieziemy nadmiar ziemi, wykonamy podsypki, tak by umożliwić drogę dojazdu nawet najcięższym maszynom.
Zobacz więcej

Rozbiórki & Wyburzenia

Wyburzymy wszystko co stanie na przeszkodzie, a po zakończonej pracy zadbamy o wywóz odpadów budowlanych, które pozostają na każdej budowie czy rozbiórce.
Zobacz więcej

Szukasz firmy remontowo-budowlanej, wywiązującej się w terminie z ustalonych założeń?

MALBUD świadczy kompleksowe usługi remontowo-budowlane od A do Z - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASZE REALIZACJE

Na dowód naszego profesjonalnego podejścia do Klienta i świadczonych usług remontowo - budowlanych, prezentujemy Państwu nasze nieliczne zbiory wykonanych robót, rozbiórek, niwelacji terenów oraz innych usług, których ciągle przybywa.

Planujesz remont, budowę bądź chcesz wykończyć wnętrze?
Kompleksowe usługi remontowo - budowlane

Nie zwlekaj ZADZWOŃ

Udzielimy Ci niezbędnych informacji świadczonych usług remontowo - budowlanych.