MALBUD

O NAS

MALBUD Sp. z o. o. cały czas rozwija się a zdobyte doświadczenie podczas realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych, pozwala nam podejmować nowe wyzwania mające na celu sprostanie Państwa oczekiwaniom.

Profesjonalizm, stabilność i terminowość wywiązywania się z powierzonych prac oraz solidność wykonania i rachunek ekonomiczny gwarantują naszej firmie ugruntowaną pozycję na rynku usług budowlanych.

Spółka wyspecjalizowała się w realizacji projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, rozbiórką i burzeniem obiektów budowlanych jak również przygotowaniem terenu pod budowę.

Naszym celem jest ciągłe podnoszenie konkurekcyjności oraz jakości wykonywanych usług.

Najważniejszy jest dla nas zadowolony klient, dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do sprawnej, terminowej realizacji powierzonych nam inwestycji, jednocześnie mając na szczególnej uwadze ekonomikę oraz wysokie standardy wykończenia.

Formularz kontaktowy

Jakie prace budowlane chciałbyś nam powierzyć?

OFERTA

Remonty i budowa

Planujesz budowę domu, remont mieszkania, bądź wykończenie jego wnętrza pod klucz? Specjalizujemy się w budownictwie jak również generalnych remontach domów, mieszkań, lokali firmowych.
Zobacz więcej

Budowa obiektów

Nasze ekipy budowlane podejmą się kompleksowo wykonania wszelkich prac remontowo - budowlanych w zakresie budowy obiektów przemysłowych, obiektów handlowych, oraz obiektów biurowych.
Zobacz więcej

Roboty Drogowe

Przygotujemy i utwardzimy kompleksową każdą nawierzchnię. Wykonamy niwelacje terenu i korytowanie, wywieziemy nadmiar ziemi, wykonamy podsypki, tak by umożliwić drogę dojazdu nawet najcięższym maszynom.
Zobacz więcej

Rozbiórki & Wyburzenia

Wyburzymy wszystko co stanie na przeszkodzie, a po zakończonej pracy zadbamy o wywóz odpadów budowlanych, które pozostają na każdej budowie czy rozbiórce.
Zobacz więcej

Szukasz firmy remontowo-budowlanej, wywiązującej się w terminie z ustalonych założeń?

MALBUD świadczy kompleksowe usługi remontowo-budowlane od A do Z - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASZE REALIZACJE

Na dowód naszego profesjonalnego podejścia do Klienta i świadczonych usług remontowo - budowlanych, prezentujemy Państwu nasze nieliczne zbiory wykonanych robót, rozbiórek, niwelacji terenów oraz innych usług, których ciągle przybywa.

Planujesz remont, budowę bądź chcesz wykończyć wnętrze?
Kompleksowe usługi remontowo - budowlane

Nie zwlekaj ZADZWOŃ

Udzielimy Ci niezbędnych informacji świadczonych usług remontowo - budowlanych.